10 Mart 2013 Pazar

Sevgililer Günü Günlüğü

Sevgililer Gününde yaptıklarımı bu kadar geç yayınlamam biraz tuhaf oldu ama nedense bir türlü bloga yazamadım. Çok meşgul olduğum da değil aslında. Aksine 2 haftayı tamamen boş geçirdim ama iyi oldu. Dinlendim, deşarj oldum! Şimdi tam gaz çalışmalara devam ediyorum. Gelelim sevgililer gününe... Çok da yoğun çalışmadım sevgililer gününde, bir pasta bir de kurabiye siparişi yaptım. 
Kübra Hanım eşine sevgililer günü için Venedik temalı mini pasta istedi. Geçen sen buna benzer bir çalışma yapmıştım. Birebir aynı çalışmayı sevmediğim için küçük değişikliklerle bir olsun daha farklı bir çalışma yapmaya çalıştım geçen seneki pastaya göre. Onu da çok seviyordum, bunu da çok sevdim. Topsakallı erkek de hiç çalışmamıştım daha önce, çok eğlendim yaparken :)
Pastamız mini bir pastadır, yani 10 kişilik. Bunun neresi 10 kişilik kocaman pasta işte diyenler için yanında bir kalemle de fotoğrafını paylaşıyorum :)) Gördüğünüz gibi kalemden bile daha küçük. 
Gelelim kurabiyelere... Arkadaşım Deniz erkek arkadaşına sevgililer günü hediyesi olarak kurabiye vermek istedi. Onun için de sade bir tasarımla bu şekilde bir seri hazırladım. 
Bir sevgililer gün daha böyle geçti gitti işte... Seneye neler yapacağız bakalım...
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...